Mások vagyunk

25 let

zkušeností

Mások vagyunk

NABÍZÍME PORADENSTVÍ

Mások vagyunk Ikon

O naše klienty se staráme s velkou péčí, máme zkušenosti s vybavením základních, středních i vysokých škol. Zaměřujeme se na každodenní vzdělávání, zajištění bezpečného a inspirativního prostředí. Náš nábytek je praktický a odolný. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci s rozhodnutím, kontaktujte naše obchodní oddělení, náš zástupce Vám může nabídnout k nahlédnutí vzorníky i probrat s Vámi různé eventuality.

Mások vagyunk

15.000 m²

výrobní plochy

Mások vagyunk

VÝROBA NÁBYTKU

Mások vagyunk Ikon

Můžeme Vám poskytnout 2D nebo 3D návrhy. Díky širokému spektru používaných materiálů, jsme schopni splnit téměř jakékoli požadavky. Vyrábíme z oceli, pozinku, hliníku, z chromovaných prvků, máme u nás čalouníky i truhláře, provádíme elektrostatické nanášení práškové barvy, vyrábíme z laminované dřevotřísky i masivu, vlastníme CNC obráběcí stroje. Zbytek je už na Vašich nápadech a představách.

Mások vagyunk

doručení

po celé ČR

Mások vagyunk

PROFESIONÁLNÍ DOPRAVA A MONTÁŽ

Mások vagyunk Ikon

Dodáváme nábytek po celé České republice, spolupracujeme s českými dopravci. Nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, takže ho většinou stačí pouze umístit. Pokud je potřeba, máme velice schopný tým montérů a jsme schopni zajistit montáž přímo u Vás.

AKTUÁLNĚ

NOVÝ KATALOG NÁBYTKU

Našim cílem je dělat radost i pro nejmenší a zjednodušit výuku pro vychovatele v mateřských školách, neváhejte, a stáhněte si náš katalog pro mateřské školy.
VÍCE

GEO – ŽIDLE A STOLKY PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY S NASTAVITELNOU VÝŠKOU

Řada nábytku GEO je přizpůsobena potřebám dětí v mateřských školkách a jeslích. V souladu s jejich individuálními potřebami je navržena tak, aby její použití bylo možné i ve věkově smíšených třídách bez ohledu na to, kolik dětí v jakém věku právě nastoupilo.

VÍCE

OBLÍBENÉ PRODUKTY

DALŠÍ KATEGORIE

 • ŠKOLNÍ NÁBYTEK

  VÍCE

 • ŠATNÍ NÁBYTEK

  Vyberte si z naší nabídky kvalitních skříní!

  VÍCE

 • MĚSTSKÝ MOBILIÁŘ

  Vykročte z uniformity a udělejte si hezké prostředí!

  VÍCE

Zaregistrujte se k odběru novinek!