SHOWROOM

Pokud pojedete na dovolenou do Maďarska nebo budete projíždět, zastavte se v našem showroomu. Osobně si můžete prohlédnout a vyzkoušet stovky našich produktů. Máte rádi rustikální nebo moderní? Luxusní či minimalistický? Navštivte náš showroom a rozhodněte se.

VÝROBA

Jádrem našeho poslání je vytvářet kvalitní, stabilní výrobky s dlouhou životností. Víme, že nábytek, který dodáváme, není určen do domácností, ale do prostředí, ve kterém bude intenzivně používán. To vyžaduje vysokou odolnost a kvalitu. Dokážeme se přizpůsobit Vašim představám a vyhovět Vašim potřebám. Jako výrobce se zaměřujeme na kompletní výrobu konstrukcí, povrchové úpravy, tesařské práce, zpracování nábytku z masivu, stejně jako čalounické práce. Po sestavení, výstupní kontrole a balení odesíláme každý den hotové produkty. Dopravu zajišťují ověřené externí spediční společnosti. Naše spolupráce se zákazníky má pro nás klíčový význam. V současné době se snažíme o rozšíření spolupráce s průmyslovým sektorem.

DODÁVKA

Při objednání nemusíte udělat ani krok navíc, vše objednáte prostřednictvím e-mailu. Poté, co se produkty vyrobí, jsou dodávány přímo k Vám na místo určení. Dopravu zajišťují ověřené externí spediční společnosti. Máte možnost objednat si i náš tým vyškolených montérů, kteří vše nainstalují a zprovozní.

PORADENSTVÍ NA MÍSTĚ

Společně s našimi zákazníky prohlédneme místo, na které je nábytek určen, vše proměříme a probereme různé varianty realizace. Máte-li zájem o zaměření na místě, kontaktujte naše obchodní oddělení.