• Nábytek do hotelů


  Důležitým krokem na cestě k získání nové cílové skupiny zákazníků je nový design, barvy a moderní technologie. Právě tyto elementy jsou pro hosty nejdůležitější.

  Realizace hotelových pokojů Vašich snů v pohodlném a stylovém duchu, které slouží ku prospěchu všech. Dokážeme zařídit kompletní realizace hotelových pokojů. Na požádání Vám můžeme vypracovat 2D a 3D vizualizace, případně se můžeme domluvit přímo s Vaším architektem a převést jeho představy do reality. Dokážeme vytvořit hotelové pokoje v business nebo odpočinkovém stylu. Realizujeme i společenské místnosti a venkovní společné prostory. Mezi naše dodavatele patří i přední evropští producenti nábytku. V naší nabídce naleznete také široké spektrum výrobků z naší vlastní produkce, zpracováváme ocelové, hliníkové, chromované, pozinkované konstrukce. Disponujeme truhlářskou výrobou, opracováváme desky z laminované dřevotřísky i z masivu, máme čalounictví, dokážeme provádět elektrostatické práškování, používáme CNC obráběcí stroje.

  Pokud máte dotazy k naší produkci nábytku do hotelových pokojů, apartmánů, případně veřejných a společenských prostor, kontaktujte naše obchodní oddělení.

  ŽÁDEJTE CENOVOU NABÍDKU

  ŽÁDEJTE CENOVOU NABÍDKU

   Kontakt

   E-mail: info@alexnabytek.cz
   Telefon: +420 543 211 903
   +420 739 593 328
   +420 739 593 329

   JEDNATEL:

   Tomáš Mészáros

   E-mail:
   Telefon:
   jednatel@alexnabytek.cz
   +420 739 593 329

   Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru!