Přejděte níže
  Mások vagyunk

  30 let

  zkušeností

  Mások vagyunk

  Nabízíme poradenství

  Mások vagyunk Ikon

  Pokud chcete, aby se k Vám hosté rádi vraceli, vytvořte jim příjemné prostředí. Pokud si nevíte s návrhem interiérů rady, obraťte se na nás. Náš vyškolený personál Vám rád pomůže a poskytne konzultace ušité na míru. Mezi hlavní přednosti našeho nábytku patří praktičnost a pohodlí. Pomůžeme Vám navrhnout jedinečné prostředí, do kterého se bude každý rád vracet.

  Mások vagyunk

  15.000 m²

  výrobní plochy

  Mások vagyunk

  Nábytek z Maďarska

  Mások vagyunk Ikon

  Můžeme Vám poskytnout 2D nebo 3D návrhy. Díky širokému spektru používaných materiálů, jsme schopni splnit téměř jakékoli požadavky. Vyrábíme z oceli, pozinku, hliníku, z chromovaných prvků, máme u nás čalouníky i truhláře, provádíme elektrostatické nanášení práškové barvy, vyrabíme z laminované dřevotřísky i masivu, vlastníme CNC obráběcí stroje. Zbytek je už na Vašich nápadech a představách.

  Mások vagyunk

  doručení

  po celé ČR

  Mások vagyunk

  Profesionální doprava a montáž

  Mások vagyunk Ikon

  Dodáváme nábytek po celé České republice, spolupracujeme s českými dopravci. Nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, takže ho většinou stačí pouze umístit. Pokud je potřeba, máme velice schopný tým montérů a jsme schopni zajistit montáž přímo u Vás.

  AKTUALITY

  VAŠE LOGO NA PŘÁNÍ

  Přizpůsobte si své konferenční židle! V dnešním zrychleném světě je neustále důležitější, aby bylo logo a obchodní značka neustále na očích. Vlastníme nejmodernější vyšívací stroje, díky kterým můžeme čalounění konferenčních židlí opatřit Vaším logem, které nám dodáte ve vektorovém vzoru. Máme na výběr z 11 druhů barevných nití. Žádejte individuální cenovou nabídku.

  ČTĚTE VÍCE

  HLINÍKOVÉ KONFERENČNÍ ŽIDLE

  Naše konferenční židle K-5 ALU mají hliníkovou konstrukci a jsou opatřeny elektrostaticky nanášenou práškovou barvou. Barvu si můžete vybrat podle vlastních představ z našeho vzorníku. Židle má polstrování sedáku z heterogenní pěny, která je potažena látkou s odolností proti otěru. Široká škála barev čalounění zajišťuje vytvoření téměř unikátního vzhledu. Konstrukce je hliníková, židle jsou stohovatelné, což zajišťuje značnou úsporu místa při skladování. V případě potřeby je v naší nabídce i praktický vozík pro jednoduché přemísťování. Na této stránce najdete sortiment našich židlí.

  ČTĚTE VÍCE

  OBLÍBENÉ PRODUKTY

  DALŠÍ VÝROBKY

  • KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEKDopřejte si kancelář svých snů ve vysoké kvalitě

   ČTĚTE VÍCE

  • MĚSTSKÝ MOBILIÁŘNabízíme jedinečné výrobky pro Vaše jedinečné prostory

   ČTĚTE VÍCE

  • ŠATNÍ NÁBYTEKVyberte si kvalitní nábytek do šaten z naší produkce

   ČTĚTE VÍCE

   Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru!