• Prodloužená záruka 3 roky

  Apr
  21

  Prodloužená záruka 3 roky

  Pro nás, jako pro výrobce, je jedním z největších úspěchů, když obdržíme od zákazníků pozitivní zpětnou vazbu. Největší radost máme, když výrobky slouží svému účelu po dlouhá léta a dělají našim zákazníkům radost.

  Na základě zkušeností z minulých let a zpětné vazby od našich zákazníků jsme se rozhodli prodloužit záruku u některých židlí z naší produkce. Jedná se o typové výrobky tradičních banketových a konferenčních židlí: K201, K208, K308, K301 s K401-K412.
  Tříletá záruka platí na nové objednávky. Díky špičkovým vstupním surovinám a pokročilým výrobním technologiím ve spojení s mnohaletými zkušenostmi s výrobou, dokážeme vyrábět židle vysoké kvality za přijatelné ceny.

  Tříletá záruka platí pro koncového zákazníka. Pro zákazníky, kteří se zabývají zapůjčováním nábytku, a výstavami je záruka pouze dva roky.

  Vyrábíme na přání. V nabídce máme tisíce variací.

  Velkou výhodou je, že nabízíme židle v různých provedeních s různými barvami konstrukcí a rozličným čalouněním. Můžete tak popustit uzdu fantazii a vybrat si židle podle vlastních představ. V případě většího objemu dodávky je možné i individuální provedení.

  Další skvělé vlastnosti:

  • Konferenční židle jsou vyrobeny z vysoce pevné ocelové rámové konstrukce 20 x 20 x 1,5 mm, která je opatřena elektrostaticky nanášenou práškovou barvou. Tento rám má dvojnásobek běžné tloušťky, díky tomu je zajištěna dlouhá životnost. Čalounění má vysokou odolnost proti opotřebení až 150 000 cyklů při zkoušce Martindale, díky tomu je možné ho zařadit do skupiny látek pro intenzivní používání. Je vynikající pro čalounění v restauracích, divadlech a veškerých společenských prostorách.
   Židle jsou velice pohodlné díky silnému polstru z rozměrově stabilní heterogenní pěny.
   Všechny modely jsou stohovatelné. Zvláštní pozornost byla věnována i koncovkám na spodní straně rámů.

  BANKETOVÉ ŽIDLE

  Specifikace:

  Na objednávku je možné dodání v různých variantách: s područkami, s podložkou na psaní, s různě tvarovanými výztuhami, případně i s číslováním. Nově máme v nabídce i opatření židlí Vaším vlastním logem formou výšivky na čalounění, k dispozici máme 11 druhů barevných nití.

  Ideální doplněk: přepravní vozík na židle

  Vynikající pomocník pro rychlý a snadný přesun většího množství židlí. Je určen pro židle ze série K2/3/400.

  Reference

  • BORSODNÁDASD – KONFERENČNÍ SÁL
  • BUDAPEŠŤ RYBÁŘSKÁ BAŠTA – VIŠEGRÁDSKÁ LOĎ
  • BUDAPEŠŤ MILLENIUM – LOĎ EUROPA
  • ETYEK - VINAŘSTVÍ
  • GÖDÖLLŐ – KRÁLOVSKÝ PALÁC
  • NÁDAS ODPOČINKOVÝ PARK
  • PUTNOK – KONFERENČNÍ MÍSTNOST RADNICE
  • ZSÁMBÉK – HOTEL SZÉPIA

  Reference

  K dispozici nejsou žádné komentáře

  Zaregistrujte se k odběru novinek