• Preferujeme platby bankovním převodem po vystavení faktury či zálohové faktury.
  Poskytujeme služby především pro soukromé firmy, společnosti a veřejné instituce. Momentálně není v našich silách vyrábět a dodávat jednotlivé produkty pro soukromé osoby. Pokud máte zájem o dodávku menšího rozsahu, žádejte, prosím o individuální cenovou nabídku.
  V každém případě musí být uvedena adresa a kontakt na objednávajícího, IČO, požadované produkty s počty kusů a místo dodání.
  Všechny kovové konstrukce a desky dodáváme v základní barvě, která je u nich uvedena, za příplatek je možné provedení v jiných barevných odstínech. Látky jsou v cenových kategoriích I-IV, podrobnější informace Vám sdělí naše obchodní oddělení.
  Na „Zakázkovém listě” vpravo nahoře je číslo zakázky, skládá se z jednoho písmena a čísel. Potvrzení objednávky obsahuje všechny potřebné údaje, které zákazník musí zkontrolovat, aby nedošlo k záměně.
  Termín dodání je uveden na zakázkovém listě. Běžně se pohybuje v rozmezí 4 – 6 týdnů po potvrzení objednávky. Samozřejmě se snažíme o dřívější dodání, záleží na vytíženosti výroby a spedice. Termín dodání je možné změnit na základě písemného požadavku zákazníka po domluvě s obchodním oddělením.
  V tomto případě se budete muset obrátit na naše obchodní oddělení a domluvit se individuálně, výroba nebyla zahájena v termínu z důvodu opožděné platby.
  Při reklamaci je nutné uvést číslo zakázky nebo faktury, popsat co nejpřesněji vadu, nejlépe přiložit fotodokumentaci závady.
  Pokud máme požadované zboží skladem, není problém se domluvit na ukázce. Případné dotazy směřujte na obchodní oddělení.
  Dopravu zajišťuje pouze řidič sám, vykládka není součástí, proto je vhodné, aby si zákazník zajistil vykládku, případně vynášku do patra. Zboží dodáváme ve smontovaném stavu, montáž není nutná.
  Není-li uvedeno jinak, jsou ceny uváděny bez DPH, pro základní provedení výrobku. Při použití nadstandartních materiálů je připočítávána přirážka. Případné dotazy směrujte k našemu obchodnímu oddělení. Vyhrazujeme si právo měnit ceny dle aktuálního kurzu měny.

  Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru!