• Historie

  Když se v 90. letech otevřela možnost svobodného podnikání, začal zakladatel firmy vyrábět a prodávat křídy. Díky poctivé práci se prodej stal úspěšným. Rozšířil tedy výrobu o školní tabule a následně i o školní stoly a židle. V dnešní době je jeho firma Alex nábytek lídrem na maďarském trhu a neustále expanduje do okolních zemí. Česká pobočka vznikla v roce 2004 a v jeho vizi pokračuje.

  Současnost

  Vlastní výrobní a obchodní činnost je zaměřena především na výrobu a prodej nábytku školního, pro mateřské školy, kancelářského, restauračního, konferenčního a šatního, klasického i moderního sedacího nábytku a v širokém sortimentu nechybí ani nabídka jídelních sestav pro domácnosti a městský mobiliář.

  Náš široký sortiment obsahuje mnoho typového nábytku, ale jsme schopni se přizpůsobit i individuálním požadavkům, vyrábíme i atypický nábytek. Jsme otevřeni pro případné poskytování technické pomoci, projektové plánování.

  Společnost Alex nábytek působí v celé střední Evropě, veškerá výroba je soustředěna ve výrobním závodě v maďarském Zsámbéku nacházejícím se 30 km od Budapešti. Nábytek se dodává do okolních zemí: na Slovensko, do České republiky, Rumunska, Rakouska a Chorvatska.
  Naším posláním je spokojenost zákazníků a především dětí a mladých lidí ve školách, přinášet jim hezký nábytek, zkulturňovat studijní prostředí. Naším cílem je neustálé zlepšování kvality, spokojenost zákazníků a udržování kroku s moderní dobou.

  Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru!