Přejděte níže
Mások vagyunk

30 let

zkušeností

Mások vagyunk

Nabízíme poradenství

Mások vagyunk Ikon

Pokud chcete, aby se k Vám hosté rádi vraceli, vytvořte jim příjemné prostředí. Pokud si nevíte s návrhem interiérů rady, obraťte se na nás. Náš vyškolený personál Vám rád pomůže a poskytne konzultace ušité na míru. Mezi hlavní přednosti našeho nábytku patří praktičnost a pohodlí. Pomůžeme Vám navrhnout jedinečné prostředí, do kterého se bude každý rád vracet.

Mások vagyunk

300 m²

showroom

Mások vagyunk

Zastavte se u nás

Mások vagyunk Ikon

Pokud pojedete na dovolenou do Maďarska nebo budete projíždět, zastavte se v našem showroomu. Osobně si můžete prohlédnout a vyzkoušet stovky našich produktů. Máte rádi rustikální nebo moderní? Luxusní či minimalistický? Navštivte náš showroom a rozhodněte se.

Mások vagyunk

15.000 m²

výrobní plochy

Mások vagyunk

Nábytek z Maďarska

Mások vagyunk Ikon

Můžeme Vám poskytnout 2D nebo 3D návrhy. Díky širokému spektru používaných materiálů, jsme schopni splnit téměř jakékoli požadavky. Vyrábíme z oceli, pozinku, hliníku, z chromovaných prvků, máme u nás čalouníky i truhláře, provádíme elektrostatické nanášení práškové barvy, vyrabíme z laminované dřevotřísky i masivu, vlastníme CNC obráběcí stroje. Zbytek je už na Vašich nápadech a představách.

Mások vagyunk

doručení

po celé ČR

Mások vagyunk

Profesionální doprava a montáž

Mások vagyunk Ikon

Dodáváme nábytek po celé České republice, spolupracujeme s českými dopravci. Nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, takže ho většinou stačí pouze umístit. Pokud je potřeba, máme velice schopný tým montérů a jsme schopni zajistit montáž přímo u Vás.

AKTUALITY

VLASTNÍ LOGA

Přizpůsobte si své konferenční židle! V dnešním zrychleném světě je neustále důležitější, aby bylo naše logo a naše obchodní značka neustále na očích. Vlastníme nejmodernější vyšívací stroje, díky kterým můžeme čalounění konferenčních židlí opatřit Vaším logem, které nám dodáte ve vektorovém vzoru. Máme na výběr z 11 druhů barevných nití.

Žádejte individuální cenovou nabídku

VÍCE

HLINÍKOVÉ KONFERENČNÍ ŽIDLE

Naše konferenční židle K-5 Alu má hliníkovou konstrukce opatřenou elektrostaticky nanášenou práškovou barvou, kterou je možno si na požádání vybrat. Sedák hliníkové banketové židle je tvořen tlustou heterogenní pěnou, která je potažena čalounickou látkou s velkou odolností proti opotřebení. Široká škála čalounických látek Vám dává možnost vytvořit si svůj jedinečný vzhled židle. Hliníková konstrukce je stohovatelná a díky tomu se židle snadno přesouvají. Pokud mátek tomuto produktu nějaké další dotazy, neváhejte se nás zeptat a požádat o cenovou nabídku. Níže najdete náš sortiment s obrázky a cenami.

VÍCE

OBLÍBENÉ PRODUKTY

DALŠÍ VÝROBKY

 • HOTELOVÝ A GASTRO NÁBYTEKKvalitní židle, stoly a doplňky pro perfektní fungování hotelů a restaurací.

  ČTĚTE VÍCE

 • MĚSTSKÝ MOBILIÁŘNabízíme jedinečné výrobky pro Vaše jedinečné prostory

  ČTĚTE VÍCE

 • ŠATNÍ NÁBYTEKVyberte si kvalitní nábytek do šaten z naší produkce

  ČTĚTE VÍCE

  Zaregistrujte se k odběru novinek!