• EFEKTIVNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

  Nadčasové a efektivní pracovní prostředí hraje klíčovou roli v podpoře zaměstnanecké pohody a produktivity.

  My v ALEX nábytek klademe důraz na design a ergonomii zároveň. Naše produkty sami vyvíjíme a projektujeme s ohledem na zkušenosti a požadavky klientů.

  V naší nabídce produktů dbáme na rozmanitost: polohovatelné židle, manažerská křesla v různých designech, kancelářské stoly, výškově nastavitelné elektrické stoly, kancelářské skříně i police, jednací stoly i oddělená pracovní místa.

  Správný výběr nábytku do kanceláře vám může pomoci pohodlně pracovat bez bolestí zad a krční páteře.

  Sepsali jsme pro vás 5 tipů pro optimální výkon a pohodlí v kanceláři:

  1. Jen nesedět

  Pokud máte sedavé zaměstnání, je velice prospěšné střídat sezení s malými "procházkami" a protaženími, ideální je polohovatelný stůl, díky kterému můžete při práci střídavě sedět a stát.

  2. Jak sedět

  Je známo, že dlouhodobé sezení nepřináší příliš benefitů, ale pokud zvolíte kvalitní ergonomickou židli, správnou výšku stolu a zaujmete při sezení správnou polohu, prospějete tím nejen svým zádům a krční páteři, ale také například krevnímu oběhu.

  3. Čerstvý vzduch

  Taková jasná věc jako dýchání! Ano, ale jak často si během naší soustředěné práce otevřeme okno a nadýcháme se čerstvého vzduchu, který podporuje bdělost? Také přístup k dennímu světlu může ovlivňovat naši koncentraci.

  4. Zeleň

  Studie ukazují, že rostliny v prostoru mohou pomoci snížit úroveň stresu, zlepšovat náladu a dokonce i zvýšit produktivitu. Některé rostliny jsou známé pro své schopnosti čistit vzduch a  takové stojí za to si pořídit do kanceláře. Kromě toho má zelená barva rostlin relaxační účinky a působí jako příjemný estetický prvek.

  5. Uklizený stůl

  Hromada papírů, vzorků a nedořešených záležitostí na stole? Zkuste si uklidit a uspořádat stůl a uvidíte, jak skvěle se vám bude pracovat. Dobře uspořádaný a čistý pracovní stůl minimalizuje zbytečné rušení, zkrátka už nic nerozptyluje vaši pozornost od daného úkolu.

  Výškově nastavitelné elektrické stoly

  VÍCE

  Lounge/odpočinkové prostory

  VÍCE

  Jídelny

  VÍCE

  Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru!