• Image

  JumpSeat

  Oceněná židle JumpSeat je prostorově úsporná a inovativní židle, která je vhodná do veřejného prostoru, i kancelářského prostředí. Ať už se jedná o konferenční místnost, kancelář nebo čekárnu, židle JumpSeat elegantně doplní váš prostor o další funkce.

  Příběh JumpSeat

  Společnost Ziba Design se sídlem v Portlandu se rozhodla vyvinout židli malých rozměrů pro posluchárny.

  Výsledkem byl nový vynález v oblasti sezení, revoluční a kompaktní sedačka JumpSeat.

  Image
  Image

  Evoluce JumpSeat

  K inovacím vede mnoho cest a nelze říci, co bude inspirací pro další přelomový design. Proměna pevných sedadel začala v Portlandu ve státě Oregon, když společnost Ziba Design potřebovala židli pro posluchárny, která by se vešla do úzkých prostor. Okamžitá výzva byla geometrického rázu - jak vytvořit sedadlo, které by uneslo dospělého člověka a téměř zmizelo, když se nepoužívá. Odpovědí byla revoluční židle JumpSeat, elegantní a kompaktní židle, která se zavírá do hloubky až 100 milimetrů.

  Společnost Sedia Systems představila židli JumpSeat po celém světě v roce 2012 a průmysl rychle rozpoznal krásu jejího tvaru a funkce. Společnost Sedia Systems obdržela více než 15 ocenění a pokračuje v inovacích a vývoji produktové řady JumpSeat. Kolekce se nyní skládá ze sedadel JumpSeat, JumpSeat 90, JumpSeat Wall, JumpSeat Emerge a JumpSeat WOW.

  Kolekce JumpSeat

  Všechny verze patentované židle JumpSeat jsou založeny na stejných základních funkcích. Její unikátní design je spojením pevných kompresních prvků konzolového mostu s pružnějšími tahovými prvky. Pevnost v tlaku a tahu březové překližky a oceli vytváří inovativní skládací mechanismus židle. Prostorově úsporné vlastnosti a univerzálnost židle JumpSeat umožňují zdravotnickým, vzdělávacím a firemním institucím vytvořit osobitý vzhled. Židle lze použít v různých typech prostor.

  Image
  Image

  JumpSeat

  Oceněná židle JumpSeat je vhodná pro místa, která vyžadují flexibilní a kompaktní sezení. Sedadlo JumpSeat je k dispozici s pevnou nebo pohyblivou základnou, je kompaktní a pohodlné. Verze s pevnou základnou má minimální rozteč sedadel 560 mm, což se osvědčuje zejména v posluchárnách.

  Image

  JumpSeat 90

  Židle JumpSeat 90 kombinuje inovativní funkce JumpSeat s prostorově úspornými výhodami JumpSeat Wall. Tato židle s úhlem sezení 90 stupňů, která se montuje na podlahu a objímá stěnu, je ideální jako doplňkové sezení v úzkých chodbách, zasedacích místnostech, malých kancelářích a knihovnách.

  Image

  JumpSeat wall

  Oceněná židle JumpSeat Wall je dokonalým řešením pro sezení ve stísněných prostorách. Její inovativní skládací mechanismus umožňuje sklopení sedadla ze stěny, takže je ideální pro chodby, pokoje pacientů, čekárny a další veřejné prostory, kde je málo místa. Židle je namontována 150 mm od podlahy, což usnadňuje úklid, a její štíhlý profil - méně než 100 mm v zavřené poloze - zajišťuje stále dostatek prostoru.

  Vlastnosti produktu

  Flexibilní pružinové držáky sedadel bez závěsů
  Testováno do 272 kg.
  Přímá nebo radiální řadová konfigurace
  Rovná, šikmá nebo stupňovitá podlaha
  Antimikrobiální ochrana výrobku
  Textilie: tkanina nebo potahová tkanina
  Povrchy: březová překližka (přírodní nebo mořená), dýha z bílého dubu nebo laminované dřevotřísky
  Podstavec: černá nebo stříbrná ocel

  Image

  JumpSeat WOW

  Je čas být kreativní!

  Oceňená kolekce JumpSeat je nyní k dispozici s vlastním potiskem. Navrhněte si speciální grafiku a vytvořte si s touto inovativní a prostorově úspornou židlí zcela individuální prostor.

  Image
  Image
  Image
  Image
  Image

  Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru!