Typy šatních skříněk

Apr
23

Typy šatních skříněk

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy skříněk? Proč jsou praktické skříňky s dělenými dvířky? Co se skrývá pod názvem „Z-dvířka“? V následujícím textu a na obrázcích najdete odpovědi na svoje otázky.

Hosszúajtós szekrények

Skříňky s vysokými dvířky

Skříňky s vysokými dvířky je velice pohodlné řešení pro uživatele, celá výška skříňky je k dispozici jednomu člověku. Díky tomu vzniká dostatek místa pro zavěšení oděvů (i delších kabátů) bez pomačkání. V dolní části je dostatečný prostor pro uložení obuvi a tašky. Na požádání i s barevnými dvířky.

Šatní skříňky s dělenými dvířky

Skříňky s dělenými dvířky jsou ideálním řešením, pokud máte ve svojí sportovní šatně nebo šatně pro personál málo místa. Jedná se také o velice oblíbenou volbu vzdělávacích institucí.

Rövidajtós szekrények
Z-ajtós öltözőszekrény

Šatní skříňky se Z-dvířky

Tato verze skříňky je velice ideální do šaten, kam potřebujete umístit maximální počet střídajících se zaměstnanců, studentů nebo zákazníků. Formální uspořádání je ideální pro ukládání delších kusů oblečení. „Z“ dvířka si můžete objednat v různých barvách a vytvořit tak ve své šatně jedinečné prostředí.

Šatní skříňky s lavičkami

Šatní skříňky z LTD s lavičkou jsou velice praktické a cenově dostupné. Zároveň šetří místo a jsou velice pohodlné. Obzvláště při kompletním převlékání oceníte výhody šatní lavičky, která je doplněna o odkládací mřížku na boty. Tento typ je velice oblíbený v zaměstnaneckých šatnách i sportovních zařízeních. Díky dřevěnému povrchu navozují hřejivý pocit.

Sportpados öltözőszekrény
Válaszfalas öltözőszekrény

Dělené šatní skříňky

Verze šatní skříňky s přepážkou je navržena tak, aby bylo možné oddělené ukládání čistých a pracovních oděvů. Tento způsob ukládání je nedocenitelný zejména v černo-bílém pracovním prostředí.

K dispozici nejsou žádné komentáře

Zaregistrujte se k odběru novinek!