Přejděte níže
  Mások vagyunk

  30 let

  zkušeností

  Mások vagyunk

  Nabízíme poradenství

  Pokud chcete, aby se k Vám hosté rádi vraceli, vytvořte jim příjemné prostředí. Pokud si nevíte s návrhem interiérů rady, obraťte se na nás. Náš vyškolený personál Vám rád pomůže a poskytne konzultace ušité na míru. Mezi hlavní přednosti našeho nábytku patří praktičnost a pohodlí. Pomůžeme Vám navrhnout jedinečné prostředí, do kterého se bude každý rád vracet.

  Mások vagyunk

  15.000 m²

  výrobní plochy

  Mások vagyunk

  Nábytek z Maďarska

  Mások vagyunk Ikon

  Můžeme Vám poskytnout 2D nebo 3D návrhy. Díky širokému spektru používaných materiálů, jsme schopni splnit téměř jakékoli požadavky. Vyrábíme z oceli, pozinku, hliníku, z chromovaných prvků, máme u nás čalouníky i truhláře, provádíme elektrostatické nanášení práškové barvy, vyrabíme z laminované dřevotřísky i masivu, vlastníme CNC obráběcí stroje. Zbytek je už na Vašich nápadech a představách.

  Mások vagyunk

  doručení

  po celé ČR

  Mások vagyunk

  Profesionální doprava a montáž

  Mások vagyunk Ikon

  Dodáváme nábytek po celé České republice, spolupracujeme s českými dopravci. Nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, takže ho většinou stačí pouze umístit. Pokud je potřeba, máme velice schopný tým montérů a jsme schopni zajistit montáž přímo u Vás.

  AKTUALITY

  VOLITELNÉ BARVY LATÍ A KOVOVÝCH KONSTRUKCÍ

  S ohledem na zpětnou vazbu od našich zákazníků jsou naše šatní lavice Fitt dostupné v 5 různých barvách latí a ve 14 základních barvách konstrukce.

  ČTĚTE VÍCE

  NAŠE NOVÉ SPORTOVNÍ ŠATNÍ SKŘÍNĚ

  Ve srovnání s předchozím typem mají naše nové skříně více místa, barva povrchu sedadla odpovídá barvě skříně.

  ČTĚTE VÍCE

  Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru!