Přejděte níže
Mások vagyunk

30 let

zkušeností

Mások vagyunk

Nabízíme poradenství

Pokud chcete, aby se k Vám hosté rádi vraceli, vytvořte jim příjemné prostředí. Pokud si nevíte s návrhem interiérů rady, obraťte se na nás. Náš vyškolený personál Vám rád pomůže a poskytne konzultace ušité na míru. Mezi hlavní přednosti našeho nábytku patří praktičnost a pohodlí. Pomůžeme Vám navrhnout jedinečné prostředí, do kterého se bude každý rád vracet.

Mások vagyunk

300 m²

showroom

Mások vagyunk

Zastavte se u nás

Mások vagyunk Ikon

Pokud pojedete na dovolenou do Maďarska nebo budete projíždět, zastavte se v našem showroomu. Osobně si můžete prohlédnout a vyzkoušet stovky našich produktů. Máte rádi rustikální nebo moderní? Luxusní či minimalistický? Navštivte náš showroom a rozhodněte se.

Mások vagyunk

15.000 m²

výrobní plochy

Mások vagyunk

Nábytek z Maďarska

Mások vagyunk Ikon

Můžeme Vám poskytnout 2D nebo 3D návrhy. Díky širokému spektru používaných materiálů, jsme schopni splnit téměř jakékoli požadavky. Vyrábíme z oceli, pozinku, hliníku, z chromovaných prvků, máme u nás čalouníky i truhláře, provádíme elektrostatické nanášení práškové barvy, vyrabíme z laminované dřevotřísky i masivu, vlastníme CNC obráběcí stroje. Zbytek je už na Vašich nápadech a představách.

Mások vagyunk

doručení

po celé ČR

Mások vagyunk

Profesionální doprava a montáž

Mások vagyunk Ikon

Dodáváme nábytek po celé České republice, spolupracujeme s českými dopravci. Nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, takže ho většinou stačí pouze umístit. Pokud je potřeba, máme velice schopný tým montérů a jsme schopni zajistit montáž přímo u Vás.

AKTUALITY

Volitelné barvy latí a kovových konstrukcí

S ohledem na zpětnou vazbu od našich zákazníků jsou naše šatní lavice Fitt dostupné v 5 různých barvách latí a ve 14 základních barvách konstrukce.
ČTĚTE VÍCE

Naše nové sportovní šatní skříně

Ve srovnání s předchozím typem mají naše nové skříně více místa, barva povrchu sedadla odpovídá barvě skříně.
ČTĚTE VÍCE

Zaregistrujte se k odběru novinek!