Přejděte níže
Mások vagyunk

25 let

zkušeností

Mások vagyunk

Nabízíme poradenství

Pokud chcete, aby se k Vám hosté rádi vraceli, vytvořte jim příjemné prostředí. Pokud si nevíte s návrhem interiérů rady, obraťte se na nás. Náš vyškolený personál Vám rád pomůže a poskytne konzultace ušité na míru. Mezi hlavní přednosti našeho nábytku patří praktičnost a pohodlí. Pomůžeme Vám navrhnout jedinečné prostředí, do kterého se bude každý rád vracet.

Mások vagyunk

300 m²

showroom

Mások vagyunk

Zastavte se u nás

Mások vagyunk Ikon

Pokud pojedete na dovolenou do Maďarska nebo budete projíždět, zastavte se v našem showroomu. Osobně si můžete prohlédnout a vyzkoušet stovky našich produktů. Máte rádi rustikální nebo moderní? Luxusní či minimalistický? Navštivte náš showroom a rozhodněte se.

Mások vagyunk

15.000 m²

výrobní plochy

Mások vagyunk

Nábytek z Maďarska

Mások vagyunk Ikon

Můžeme Vám poskytnout 2D nebo 3D návrhy. Díky širokému spektru používaných materiálů, jsme schopni splnit téměř jakékoli požadavky. Vyrábíme z oceli, pozinku, hliníku, z chromovaných prvků, máme u nás čalouníky i truhláře, provádíme elektrostatické nanášení práškové barvy, vyrabíme z laminované dřevotřísky i masivu, vlastníme CNC obráběcí stroje. Zbytek je už na Vašich nápadech a představách.

Mások vagyunk

doručení

po celé ČR

Mások vagyunk

Profesionální doprava a montáž

Mások vagyunk Ikon

Dodáváme nábytek po celé České republice, spolupracujeme s českými dopravci. Nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, takže ho většinou stačí pouze umístit. Pokud je potřeba, máme velice schopný tým montérů a jsme schopni zajistit montáž přímo u Vás.

AKTUALITY

ROZDÍLY MEZI JEDNOTLIVÝMI TYPY

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy skříněk? Proč jsou praktické dělené šatní skříňky? Co se skrývá pod pojmem Z-dvířka? Jaké produkty nabízíme do průmyslových šaten? Co dalšího by Vás mohlo zajímat?
V našem blogu najdete zajímavosti k tématu.
ČTĚTE VÍCE

O NÁS

Šatní nábytek projektujeme a vyrábíme již dlouhá léta, máme za sebou mnoho úspěšně zrealizovaných zakázek. O našich začátcích a oboru podnikání si můžete přečíst v sekci „O nás“.
ČTĚTE VÍCE

Zaregistrujte se k odběru novinek!