Přejděte níže
Mások vagyunk

30 let

zkušeností

Mások vagyunk

NABÍZÍME PORADENSTVÍ

Mások vagyunk Ikon

Máte zájem o detailní návrh? Společně s našimi klienty hledáme nejvhodnější řešní nábytku, které je v souladu s prostředím a funkčními požadavky. Nabízíme kompletní servis pro veřejné instituce, firmy, projektanty, dodavatele i soukromé zákazníky. Pomůžeme vám navrhnout jedinečné, harmonické prostředí, ve kterém budou všichni spokojeni.

Mások vagyunk

15.000 m²

výrobní plochy

Mások vagyunk

Zkušenosti s výrobou

Mások vagyunk Ikon

Naše výrobky představují stabilní nábytek s dlouhou životností. Víme, že venkovní nábytek a městský mobiliář jsou namáhány povětrnostními podmínkami i vysokým zatížením. Naším posláním je vyrábět praktický, pohodlný a funkční nábytek ve vysoké kvalitě. Nabízíme všestranná řešení pro každé prostředí od historických center, přes parky, klidové zóny, poklidná odpočinková zákoutí malých vesniček, až po rušné ulice a centra velkých měst.

Mások vagyunk

doručení

po celé ČR

Mások vagyunk

PROFESIONÁLNÍ DOPRAVA A MONTÁŽ

Mások vagyunk Ikon

Dodáváme nábytek po celé České republice, spolupracujeme s českými dopravci. Nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, takže ho většinou stačí pouze umístit. Pokud je potřeba, máme velice schopný tým montérů a jsme schopni zajistit montáž přímo u Vás.

AKTUALITY

NOVÝ KATALOG NÁBYTKU

Podívejte se na náš nový katalog městského mobiliáře a určitě si každý vybere ze širokého sortimentu klasického nebo moderního nábytku.

ČTĚTE VÍCE

PLÁNUJETE REVITALIZACI?

S inspirací Vám může pomoci 3D náhled našich výrobků.

ČTĚTE VÍCE

Zaregistrujte se k odběru novinek!