Přejděte níže
  Mások vagyunk

  30 let

  zkušeností

  Mások vagyunk

  NABÍZÍME PORADENSTVÍ

  Mások vagyunk Ikon

  Máte zájem o detailní návrh? Společně s našimi klienty hledáme nejvhodnější řešní nábytku, které je v souladu s prostředím a funkčními požadavky. Nabízíme kompletní servis pro veřejné instituce, firmy, projektanty, dodavatele i soukromé zákazníky. Pomůžeme vám navrhnout jedinečné, harmonické prostředí, ve kterém budou všichni spokojeni.

  Mások vagyunk

  15.000 m²

  výrobní plochy

  Mások vagyunk

  Zkušenosti s výrobou

  Mások vagyunk Ikon

  Naše výrobky představují stabilní nábytek s dlouhou životností. Víme, že venkovní nábytek a městský mobiliář jsou namáhány povětrnostními podmínkami i vysokým zatížením. Naším posláním je vyrábět praktický, pohodlný a funkční nábytek ve vysoké kvalitě. Nabízíme všestranná řešení pro každé prostředí od historických center, přes parky, klidové zóny, poklidná odpočinková zákoutí malých vesniček, až po rušné ulice a centra velkých měst.

  Mások vagyunk

  doručení

  po celé ČR

  Mások vagyunk

  PROFESIONÁLNÍ DOPRAVA A MONTÁŽ

  Mások vagyunk Ikon

  Dodáváme nábytek po celé České republice, spolupracujeme s českými dopravci. Nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, takže ho většinou stačí pouze umístit. Pokud je potřeba, máme velice schopný tým montérů a jsme schopni zajistit montáž přímo u Vás.

  AKTUALITY

  NOVÝ KATALOG NÁBYTKU

  Podívejte se na náš nový katalog městského mobiliáře a určitě si každý vybere ze širokého sortimentu klasického nebo moderního nábytku.

  VÍCE

  PLÁNUJETE REVITALIZACI?

  S inspirací Vám může pomoci 3D náhled našich výrobků.

  VÍCE

  Zaregistrujte se k odběru novinek!