URBANIUM

Nadčasový design do vašeho města

Image

URBANIUM

URBANIUM je novým konceptem klasické pergoly.

Pergola URBANIUM je ideálním místem pro trávení volného času, setkání s přáteli, relaxaci či práci na PC na čerstvém vzduchu. Konstrukce je sestavena ze sady volitelných prvků, lze ji navrhnout speciálně pro požadované místo a funkci.

Image

Pergolu Urbanium lze umístit do zahrady, dvora, atria, na střešní terasu, do zahradního prostoru kavárny: všude tam, kde je potřeba vytvořit multifunkční oddělení prostoru.

Ať už potřebujete mít krátkou schůzku s kolegy na čerstvém vzduchu, nebo se chcete dostat z hlučné kanceláře a soustředit se na práci, URBANIUM může splnit všechna vaše očekávání.
V naší nabídce je široká škála konfigurací - pro sezení, stání či relaxaci.

Image
Image

Základní jednotka URBANIA je k dispozici ve dvou velikostech: moduly S a L, které lze libovolně kombinovat. Proti dešti lze pergolu opatřit střechou, případně lze zvolit lamelové zastřešení.

Prostor lze libovolně konfigurovat pomocí různých dřevěných a kovových lamelových stěn. Velmi pěkně působí i stěna pokrytá rostlinami. Vzniklý prostor lze uspořádat podle požadovaných funkcí. Lze vybavit lavicemi, židlemi, stoly, Wi-Fi hotspoty.

Image

Dřevěné / WPC lamely

Image

Kovové lamely

Image

Barevné kovové lamely

Image

Zastínění pomocí rostlin

WOOD
PLASTIC
COMPOSITE

WPC je dřevovlákno-plastový kompozit, který je odolný vůči UV záření, plísním, vlhkosti a poškození vodou. Na rozdíl od lamel z masivního dřeva nevyžaduje údržbu.

Díky 60% podílu dřevěných vláken má materiál lamely dřevěný efekt jak na pohled, tak na dotek.

Image

vibrant yellow

Image

maple leaf red

Image

oak brown

Image

mysterious black

Image

light grey

Image
Image

Konstrukce URBANIA má dvojitou ochranu proti korozi.

Konstrukce je vyrobena z pozinkovaného materiálu s vnějším polyesterovým nátěrem, který zajišťuje odolnost konstrukce vůči povětrnostním vlivům.

urbanium home video
urbanium park video
urbanium street video
Image

URBANIUM lze doplnit Wi-Fi hotspotem, který zajistí bezproblémové připojení. Může být také vybaven pevným zobrazovacím panelem pro zobrazení informačního či interaktivního obsahu či funkce zrcadlení telefonu.

K dispozici je také USB nabíječka, síťová zásuvka, ventilace a zabudované LED osvětlení.

Image

Břečtan pohlcuje 70 % slunečních paprsků a snižuje tak horko během letních měsíců. Listy břečťanu zachycují prach a odrážejí hluk a mají tak čisticí a protihlukový účinek. Díky jeho přirozeným vlastnostem je vzduch vlhčí a čerstvější.

Zastínění pomocí rostlin je řešení s dlouhou životností, které vyžaduje minimální údržbu a lze jej v případě potřeby snadno vyměnit. Živou stěnu je třeba jednou až dvakrát ročně zastřihnout.

Zaregistrujte se k odběru novinek!