Přejděte níže
    Mások vagyunk

    25 let

    zkušeností

    Mások vagyunk

    NABÍZÍME PORADENSTVÍ

    Mások vagyunk Ikon

    O naše klienty se staráme s velkou péčí, máme zkušenosti s vybavením základních, středních i vysokých škol. Zaměřujeme se na každodenní vzdělávání, zajištění bezpečného a inspirativního prostředí. Náš nábytek je praktický a odolný. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci s rozhodnutím, kontaktujte naše obchodní oddělení, náš zástupce Vám může nabídnout k nahlédnutí vzorníky i probrat s Vámi různé eventuality.

    Mások vagyunk

    15.000 m²

    výrobní plochy

    Mások vagyunk

    VÝROBA NÁBYTKU

    Mások vagyunk Ikon

    Můžeme Vám poskytnout 2D nebo 3D návrhy. Díky širokému spektru používaných materiálů, jsme schopni splnit téměř jakékoli požadavky. Vyrábíme z oceli, pozinku, hliníku, z chromovaných prvků, máme u nás čalouníky i truhláře, provádíme elektrostatické nanášení práškové barvy, vyrábíme z laminované dřevotřísky i masivu, vlastníme CNC obráběcí stroje. Zbytek je už na Vašich nápadech a představách.

    Mások vagyunk

    doručení

    po celé ČR

    Mások vagyunk

    PROFESIONÁLNÍ DOPRAVA A MONTÁŽ

    Mások vagyunk Ikon

    Dodáváme nábytek po celé České republice, spolupracujeme s českými dopravci. Nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, takže ho většinou stačí pouze umístit. Pokud je potřeba, máme velice schopný tým montérů a jsme schopni zajistit montáž přímo u Vás.

    AKTUÁLNĚ

    Nyní nabízíme nové výhodné vybavení pro školní jídelny a menzy!

    Nové jídelny a menzy pro naše školy!
    Pomůžeme Vám s celou fází příprav, objednávky i dodávky. Požádejte nás o odhad ceny nebo kompletní cenovou nabídku! Jídelny a menzy, to není jen jídlo. Stejně důležité je i prostředí, kde se studenti stravují.

    Více

    NOVÝ KATALOG NÁBYTKU

    Pomáháme rozvoji a rozšiřování vzdělávacích institucí, máme pro Vás nový katalog nábytku pro školy a vysoké školy. Rozšířili jsme naši nabídku o nový barevný, výškově nastavitelný nábytek. Vyberte si z našeho katalogu, požádejte o cenovou nabídku a již v zimním semestru můžete začít v novém.

    VÍCE

    OBLÍBENÉ PRODUKTY

    Naše další výrobky

    • Mateřské školky

      Více

    • Městský mobiliář

      Více

    • Šatní nábytek

      Více

    Zaregistrujte se k odběru novinek!