Přejděte níže
  Mások vagyunk

  30 let

  zkušeností

  Mások vagyunk

  NABÍZÍME PORADENSTVÍ

  Mások vagyunk Ikon

  O naše klienty se staráme s velkou péčí, máme zkušenosti s vybavením základních, středních i vysokých škol. Zaměřujeme se na každodenní vzdělávání, zajištění bezpečného a inspirativního prostředí. Náš nábytek je praktický a odolný. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci s rozhodnutím, kontaktujte naše obchodní oddělení, náš zástupce Vám může nabídnout k nahlédnutí vzorníky i probrat s Vámi různé eventuality.

  Mások vagyunk

  15.000 m²

  výrobní plochy

  Mások vagyunk

  VÝROBA NÁBYTKU

  Mások vagyunk Ikon

  Můžeme Vám poskytnout 2D nebo 3D návrhy. Díky širokému spektru používaných materiálů, jsme schopni splnit téměř jakékoli požadavky. Vyrábíme z oceli, pozinku, hliníku, z chromovaných prvků, máme u nás čalouníky i truhláře, provádíme elektrostatické nanášení práškové barvy, vyrábíme z laminované dřevotřísky i masivu, vlastníme CNC obráběcí stroje. Zbytek je už na Vašich nápadech a představách.

  Mások vagyunk

  doručení

  po celé ČR

  Mások vagyunk

  PROFESIONÁLNÍ DOPRAVA A MONTÁŽ

  Mások vagyunk Ikon

  Dodáváme nábytek po celé České republice, spolupracujeme s českými dopravci. Nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, takže ho většinou stačí pouze umístit. Pokud je potřeba, máme velice schopný tým montérů a jsme schopni zajistit montáž přímo u Vás.

  AKTUÁLNĚ

  NYNÍ NABÍZÍME NOVÉ VÝHODNÉ VYBAVENÍ PRO ŠKOLNÍ JÍDELNY A MENZY!

  Nové jídelny a menzy pro naše školy! Pomůžeme Vám s celou fází příprav, objednávky i dodávky. Požádejte nás o odhad ceny nebo kompletní cenovou nabídku! Jídelny a menzy, to není jen jídlo. Stejně důležité je i prostředí, kde se studenti stravují.

  ČTĚTE VÍCE

  NOVÝ KATALOG NÁBYTKU

  Pomáháme rozvoji a rozšiřování vzdělávacích institucí, máme pro Vás nový katalog nábytku pro školy a vysoké školy. Rozšířili jsme naši nabídku o nový barevný, výškově nastavitelný nábytek. Vyberte si z našeho katalogu, požádejte o cenovou nabídku a již v zimním semestru můžete začít v novém.

  ČTĚTE VÍCE

  Zaregistrujte se k odběru novinek!